Hakkımızda

Büromuz, 2007 yılında Av. Resul ZOR tarafından “Resul Zor Hukuk Bürosu” adıyla İstanbul’un en prestijli yerlerinden olan Nişantaşı’nda kurulmuş olup, 2017 yılında İstanbul’un en gözde yerlerinden biri olan Akasya Avm’de yenilenen ofisi ve vizyonu ile  müvekkillerine Hukuki Hizmet vermeye devam etmektedir. 

Resul Zor Hukuk Bürosu, İstanbul’un en merkezi ve en prestijli yerlerinden biri olan Akasya Avm’de bulunan ofisinde halen 6 avukat, 3 stajer, 1 takip memuru ve 1 ofis elemanı olmak üzere toplam 11 kişilik ekibi ile müvekkillerine hizmet vermektedir.

Resul Zor Hukuk Bürosu, hukukun bir çok alanında faaliyet göstermekle birlikte özellikle Çalışma Alanlarımız Bankacılık ve Finans Hukuku, Bireysel Müvekkil Hizmetleri, Dava Takibi ve Uyuşmazlık Çözümü, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Şirketler Hukuku, Enerji Hukuku, Bilişim Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Uluslararası Sözleşmeler ve Ticari Anlaşmalar, Sermaye Piyasaları Hukuku, Turizm ve Otelcilik Hukuku, Birleşme ve Devralmalar sektöründe faaliyet gösteren bir çok Kurumsal firmalara hukuk danışmanlığı yapmaktadır.

“Dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet” ilkesini temel alan Resul Zor Hukuk Bürosu, müvekkil güvenine ve şeffaflığa önem vermekte, bu anlayış içersinde müvekkilleriyle sürekli bir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedeflemektedir. Kurumsal müvekkillerle çalışmayı öncelikle tercih eden büromuz, mevcut kadrosunu genişleterek hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmanın ve çalışma alanlarını genişletmenin çabası içersindedir.

Hakkımızda

Hukuki konularda danışmanlığa mı ihtiyacınız var ?

Bizi Arayın, Uzman Avukatlarımız Yardımcı Olsun!

İLETİŞİME GEÇ